آیا میدانید قیمت فروش ورق کامپوزیت آلوتک چقدر است؟ با بالا رفتن قیمت ها طبیعی است که قیمت ورق کامپوزیت نیز به دلیل تهیه مواد اولیه و متریال جدید بالا رود اما ما در این مجموعه تمام تلاش خود را می کنیم تا قیمت فروش ورق کامپوزیت آلوتک را با پایین ترین قیمت به شما عزیزان ارائه دهیم.

در مطالب قبلی شما را با بازیافت ورق کامپوزیت آلوتک آشنا کردیم. در ادامه همراه ما باشید تا اطلاعات بیشتری در این خصوص به دست آورید.

به‌عنوان یک پیمانکار با مجوز با تجربه، می ‌دانیم که هزینه ورق کامپوزیت برای سطوح مختلف چقدر است – از قیمت های پایه گرفته تا قیمت های بالاتر.

قیمت فروش ورق کامپوزیت آلوتک

قیمت فروش ورق کامپوزیت آلوتک

هزینه می تواند به سرعت افزایش یابد، به خصوص اگر تازه کار هستید و قبلاً نصب پانل آلومینیومی را انجام نداده اید. اکیداً توصیه می کنم که یک پیمانکار سایدینگ دارای مجوز و بیمه شده را انتخاب کنید تا نصب را برای شما انجام دهد.

قبل از شروع، حتماً یک کپی از الزامات نصب توصیه شده توسط سازنده سایدینگ آلومینیوم داشته باشید تا مطمئن شوید که پروژه شما در دراز مدت هزینه بیشتری برای شما به همراه نخواهد داشت.

انتظار داشته باشید که قیمت بین شرکت‌ های مختلف در نوسان باشد هر شرکتی هزینه‌ های عملیاتی و سربار متفاوتی دارد.

سعی کنید قیمت‌ ها را در اواخر پاییز، اوایل زمستان به دست آورید – با انتظار برای فصل تعطیلی پیمانکاران، باید منتظر تخفیف‌ها باشید.

سعی کنید بودجه و 7 تا 15% بیشتر از آنچه که احتمال می دهید را اضافه کنید. به عنوان مثال برای  پیکربندی های دشوار، الگوها، پیچیدگی اضافی خانه شما به هزینه ها اضافه می کند.

از هر عرضه کننده ای که برند خاص شما از ورق های آلومینیومی سایدینگ را می فروشد بازدید کنید و سعی کنید با هر تامین کننده قیمت بهتری مذاکره کنید.

ورق ‌های کامپوزیت آلومینیومی یکی از کارآمدترین گزینه ‌های مواد با تعداد زیادی کاربرد هستند.

امروزه ACP بخش مهمی از دکوراسیون داخلی و خارجی ساختمان ها مانند هتل ها، بیمارستان ها، ایستگاه های مترو و غیره است.

پوشش معماری خارجی و داخلی ساختمان های تجاری و خانه های شرکتی

 • کمد و آشپزخانه
 • عایق
 • سقف های کاذب
 • پوشش دیوار
 • پوشش ماشین آلات و تجهیزات
 • تابلوها و تابلوهای راهنما
 • ساخت کانتینر

پانل کامپوزیت امروزه با عنصری از آزادی خلاق بر صنعت نما تسلط دارد.

این به عنوان لذت یک طراح عمل می کند و به هر فضایی حسی مدرن و شیک می بخشد.

آنها نه تنها مقرون به صرفه و دوستدار طبیعت هستند، بلکه یک متریال جذاب هستند که قرار است طراحی های داخلی را متحول کنند.

ابتدا، اجازه دهید با تعریف متریال کامپوزیت شروع کنیم. یک کامپوزیت از دو یا چند متریال ساخته می شود که خواص فیزیکی یا شیمیایی متفاوتی دارند.

هنگامی که این دو متریال با هم ترکیب می شوند، متریال دیگری تولید می شود که ویژگی های خاص خود را دارد و متریال “کامپوزیت” نامیده می شود.

ورق کامپوزیت آلومینیومی که عموماً به عنوان ACP شناخته می شود، یک محصول صفحه تخت است که از دو ورق آلومینیومی با روکش سیم پیچ نازک با یک هسته آلومینیومی غیر متشکل شده است.

هسته از پلی اتیلن یا ترکیبی از پلی اتیلن و پرکننده معدنی مقاوم در برابر آتش ساخته شده است.

این واقعیت که این نوع ورق ها از 2 نوع مواد مختلف (آلومینیوم و یک هسته پر از پلی اتیلن/ معدنی) ساخته شده اند، چیزی است که آنها را به یک متریال “کامپوزیت” تبدیل می کند.

سه نوع اصلی از ورق های کامپوزیت آلومینیومی (ACP) وجود دارد که در زیر ذکر شده است:

در حالی که درجات مختلفی از خطر آتش سوزی در هر یک از این انواع ACP وجود دارد، طبق استاندارد C1 NCC 2019، همه آنها قابل احتراق هستند.

برای جلوگیری از خطر یا مشکلات بیمه ای، به شدت توصیه می شود که هیچ یک از این مواد از نوع ACP را در کاربردهای پوشش دیوار خارجی، به ویژه در پروژه های ساختمانی نوع A یا B در استرالیا که بسیار بعید است که مطابقت داشته باشند، مشخص یا نصب نکنید.

ممکن است در برخی از کاربرد ها با پروژه های نوع C مطابقت داشته باشند، اما شرکت های بیمه همچنان می توانند از پوشش یا افزایش حق بیمه در نتیجه استفاده از آنها خودداری کنند، بنابراین حتی برای پروژه های نوع C توصیه می شود هیچ یک از مواد ACP فوق را نصب نکنید.

قیمت نصب سقف کامپوزیتی چقدر است؟

هزینه های سقف کامپوزیت از 3 تا 9 دلار در هر فوت مربع برای مواد و نصب متغیر است.

مواد کامپوزیت مورد استفاده برای سقف ها شامل پلاستیک بازیافتی، چوب، مواد لمینت، کنف، فایبرگلاس و حتی تخته سنگ می باشد.

برخی از ترکیبات این مواد (بیشتر تولیدکنندگان از ترکیب اختصاصی مواد استفاده می کنند) به شکل پانل ساخته می شوند و از محافظت در برابر اشعه ماوراء بنفش و نوعی مانع ضد آب نیز برخوردار می شوند.

محدوده قیمت: 3 تا 9 دلار در هر فوت مربع نصب شده است.

مواد سطح ورودی

قیمت گذاری سطح ورودی از 1 دلار تا 1.50 دلار psf است و معمولاً یک کامپوزیت پایین تر با ترکیب مواد ارزان تر است. آنها اغلب زونا نازک تر هستند و 10 تا 20 سال ضمانت دارند.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
پارسا دیزاین بهترین نمایندگی ورق کامپوزیت

آنها ممکن است در الگوهای کمتر پیچیده و گزینه های رنگ یا بافت کمتر ارائه شوند.

محدوده قیمت مواد 1 دلار تا 1.50 دلار psf

مواد در سطح متوسط

قیمت مواد متوسط ​​بین 1.50 تا 2.50 دلار psf است و باید ترکیب مواد قوی تری نسبت به محصولات پایین تر باشد.

انتظار یک شینگل یا پانل ضخیم تر یا سنگین تر را داشته باشید که ضمانت طولانی تری مانند 20 تا 25 سال دارد.

این مواد کامپوزیت سقف ممکن است در الگوهای پیچیده تر و/یا در طیف گسترده ای از رنگ ها و بافت ها ارائه شوند.

محدوده قیمت مواد: 1.50 تا 2.50 دلار psf

مواد سطح بالا

قیمت نهایی 2.50 دلار تا 3 دلار psf است و باید قوی ترین ترکیب مواد با ضخیم ترین و بادوام ترین زونا یا پانل های موجود باشد. آنها معمولاً ضمانت 25+ سال ارائه می دهند.

محدوده قیمت مواد: 2.50 دلار تا 3 دلار psf

نصب و راه اندازی

هزینه های نصب و کار روی سقف های کامپوزیت باید 2 تا 5 دلار در هر فوت مربع باشد که از نظر قیمت تقریباً با سقف های شینگل آسفالت یکسان است.

اگر از پانل های کامپوزیت استفاده شود، هزینه نصب psf تا انتهای بالای محدوده قیمت تمام می شود. عوامل دیگری که قیمت نصب را تعیین می‌کنند عبارتند از: هزینه کمپرس کارگران پیمانکار، شیب سقف، فصل پروژه و اندازه و پیچیدگی کلی پروژه.

محدوده قیمت نصب: 2 تا 5 دلار psf

پروژه های سطح پایین انجام شده

پروژه سقف کامپوزیت سطح ورودی تکمیل شده قیمتی بین 3 تا 5 دلار در هر فوت مربع دارد. قیمت های اضافی در هر فوت مربع را پیدا کنید.

کل هزینه پروژه: 3 تا 5 دلار psf نصب شده است

پروژه های میان رده انجام شده

پروژه سقف کامپوزیت متوسط ​​تکمیل شده قیمتی بین 5 تا 7 دلار در هر فوت مربع دارد.

کل هزینه پروژه: 5 تا 7 دلار psf نصب شده است

پروژه های سطح بالا انجام شده

پروژه بام کامپوزیتی سطح بالا تکمیل شده قیمتی بین 7 تا 9 دلار در هر فوت مربع دارد.

انواع ورق های کامپوزیت که می توانید از بین آنها انتخاب کنید

:A2 با توجه به تخته خاص، اتفاق می افتد که تخته غیر قابل اشتعال ساخته شده از مرکز معدنی است که برای برآورده کردن بالاترین نیازهای اداری مخصوص اشتعال ایجاد شده است.

:FR  تخته نوع FR، سپس دوباره، حاوی یک مرکز بازدارنده آتش در داخل است که از بار معدنی از صمغ های ترموپلاستیک منشاء می گیرد. پاسخ آن به شعله به عنوان یک ماده پوششی محسوب می شود که کاربرد های ساختاری فراوانی را برآورده می کند.

پلی اتیلن: تخته پلی اتیلن از دو تخته آلومینیومی و مرکز داخلی تارهای ترموپلاستیک (پلی اتن با ضخامت کم) ساخته شده است. آرایه ای از خواص، دارای لطافت و یکنواختی آن برای تغییر چسبندگی، آسان و موثر است. مخصوصاً برای روکش‌های تهویه‌ شده، بیلبورد ها و تصاویر شرکتی با استحکام بالا، و همچنین کاربرد های مخصوص فضای باز مناسب است.

ویژگی هایی متمایز کننده ورق کامپوزیت

تنوع: طیف گسترده ای از پرداخت ها وجود دارد که ورق کامپوزیت به آن امکان تطبیق پذیری زیبایی را می دهد. ورق کامپوزیت ارزش تطبیق با هر نوع پروژه را دارد، از بافت سولید، چوب و آینه یا چوب.

پایداری ابعادی بالا: ورق کامپوزیت تغییر شکلی در ابعاد خود به عنوان یک ماده ایجاد نمی کند، به این معنی که ماده در هر اندازه ای که باشد بدون از دست دادن خواص خود ثابت می ماند.

قابل بازیافت: پوشش و ورق های هسته ورق های کامپوزیت قابل استفاده مجدد و بازیافت هستند. به این دلیل است که آلومینیوم را می توان به طور نامحدود بازیافت کرد.

نور به عنوان یک پر: چگالی کم آلومینیوم آن را بهترین ماده مناسب برای سیستم های زیرسازی در نماهای دارای تهویه می داند.

مونتاژ آسان: سیستم های آویز خاص برای مونتاژ ورق های کامپوزیت آلومینیومی به گونه ای طراحی شده اند که به سرعت و به راحتی مونتاژ آنها را بر روی نماها تسهیل کنند. به همین ترتیب در صورت آسیب دیدن کاست به راحتی قابل تعویض است.

مقاوم در برابر ضربه: مطالعات اخیر دوام آلومینیوم را در نمای ساختمان به دلیل عمر طولانی و مقاومت در برابر سایش و خوردگی تایید می کند.

لیست تولیدکنندگان ورق های برتر ACP

یوروباند (Euro Panel Products Pvt. Ltd.): به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان هند، یوروباند به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان و تامین کنندگان ACP با مناسب ترین قیمت فروش ورق کامپوزیت آلوتک معرفی می شود. با 12 سال تجربه غنی، آنها به طور موثر نیازهای انبوه را بدون افت کیفیت برآورده می کنند. برای مقاصد مسکونی یا تجاری، می توانید در هر دو مورد به آنها اعتماد کنید.

Viva Composite Panel Pvt. Ltd.): از سال 2005، Viva Composite Panel Pvt. Ltd. تبدیل به یکی از اولین صادرکنندگان و تولیدکنندگان ACP هند شده است. برخلاف سایر شرکت ها، آنها به نوآوری اعتقاد دارند و از فناوری های مدرن برای تولید مواد با کیفیت بالا استفاده می کنند.

G.M. Alloys Pvt. Ltd.): به عنوان یکی از شرکت های تولید کننده پیشرو در سطح بین المللی، G.M.Alloys Pvt. Ltd. محصولاتی را با حفظ استانداردهای بین المللی تولید می کند. آنها از خرید محصولات خام تا تحویل نهایی هوشیاری دقیقی دارند، بنابراین استاندارد کیفیت حفظ می شود.

کفپوش خوب آینده: این یکی از بزرگترین و اولین تولید کنندگان ورق های ACP است. این کفپوش‌ها چه در مؤسسه‌ها، چه در ادارات و چه در ساختمان‌های مسکونی، به طور گسترده‌ای رواج دارند. محصولات تولید شده دارای کیفیت عالی و استحکام مطلوبی هستند.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
طراحی مدرن نمای ساختمان

Shivaya Interiors: به عنوان یکی از بهترین برندهای داخلی، Shivaya Interiors طیف گسترده ای از گزینه های کفپوش چوبی را برای شما به ارمغان می آورد. آن‌ها تجربه ‌ای غنی از سال‌ها را به ارمغان می‌آورند که به آنها کمک می ‌کند تا نیازهای جهانی را برآورده کنند.

چیزی وجود دارد که هیچ یک از ما جرات مخالفت با آن را نداریم، و آن محبوبیت بسیار زیاد ورق های کامپوزیت آلومینیوم در چند سال اخیر است. این نوع ورقه ها دارای برخی ویژگی های عالی هستند که آن ها را بسیار محبوب کرده است مانند بهره وری انرژی، قیمت فروش ورق کامپوزیت آلوتک مقرون به صرفه و امکانات ساخت و ساز.

ورق کامپوزیت آلومینیوم چیست؟

ورق کامپوزیت آلومینیومی ساندویچی است که از دو ورق آلومینیومی تخت تشکیل شده است. این دو ورق مسطح آلومینیومی به شدت با یک هسته غیر آلومینیومی ترکیب شده اند. این باعث می شود ورق کامپوزیت آلومینیوم سبک، بادوام و از نظر ویژگی های محکم باشد. ورق های کامپوزیت آلومینیومی از پلی اتیلن با چگالی کم و کویل های آلومینیومی ساخته شده اند.

مشخصات ورق کامپوزیت:

شکل و اندازه: با توجه به تقاضای زیاد آن در صنعت ساخت و ساز، ورق های کامپوزیت آلومینیومی در اشکال و اندازه های مختلف برای تحقق اهداف صنعتی در دسترس هستند.

لایه ها: لایه ها را می توان به دو دسته مجزا یعنی لایه داخلی و لایه خارجی تقسیم کرد.

بادوام: ورق های کامپوزیت آلومینیومی بسیار بادوام و سبک وزن هستند. به همین دلیل است که مصرف کنندگان این نوع مواد را ترجیح می دهند.

 • 1. فرآیند نصب سریع و راحت

یک مصرف کننده همیشه تمایل دارد کالا هایی را انتخاب کند که قوی، سبک و ماندگار باشند. ورق های کامپوزیت آلومینیومی ماهیت فشرده ای دارند و می توانند در یک فضای اختصاص داده شده ذخیره شوند.

 • 2. قابل حمل

ورق های کامپوزیت آلومینیومی را می توان به راحتی تا کرد. با توجه به نیاز کاربر می تواند شکل و زاویه دلخواه را به دست آورد. به دلیل انعطاف پذیری و دوام زیاد، ورق های کامپوزیت آلومینیومی در بین کاربران محبوب هستند.

 • 3. روکش کارخانه

ورق های کامپوزیت آلومینیومی با نهایت دقت و احتیاط ساخته می شوند. این امر کاربر را از هزینه های بیشتر برای تعمیر و نگهداری نجات می دهد. مصرف کننده نیازی به صرف وقت و انرژی خود برای رنگ آمیزی و گالوانیزه کردن و غیره ندارد.

 • 4. مقاوم در برابر آب و هوای مختلف

در مورد نصب ورق های کامپوزیت آلومینیومی، خطر خوردگی ناشی از حملات غیرطبیعی مانند باران، یخبندان و غیره وجود ندارد. ورق های کامپوزیت آلومینیومی مطمئناً یک سرمایه گذاری بلندمدت است که ارزش کاملی برای پول به شما می دهد.

 • 5. چند رنگ

ورق های کامپوزیت آلومینیومی در انواع مختلف موجود هستند. بنابراین، اینها بر خلاف سایر ورق های فلزی جذاب و چشم نواز هستند. شما به راحتی می توانید رنگی را انتخاب کنید که برای دکوراسیون داخلی خود طراحی شده است.

مهم نیست در کجا زندگی می کنید یا دارای چه نوع ملکی هستید، ممکن است از قبل ورق های کامپوزیت آلومینیومی (ACP) را برای گزینه روکش ملک خود بشناسید.

برای برخی افراد، نمای ساختمان یک مسئله مهم است. برای دیگران، فقط لایه دیگری از محافظت است.

در هر دو مورد، ورق های کامپوزیت آلومینیومی هم اهداف زیبایی و هم ایمنی را تامین می کنند و اینجاست که اولین مزیت این ورق ها مورد توجه قرار می گیرد.

یکی دیگر از ویژگی های ورق های کامپوزیت آلومینیوم وزن آن است. اگرچه در مقایسه با سایر مصالح نما بسیار سبک است، اما در برابر عناصری مانند خورشید، رطوبت یا هر نیرویی که باعث فرسایش می شود کاملاً جامد و مقاوم است.

در عین حال، ویژگی وزن سبک به انعطاف ‌پذیری طراحی اجازه می ‌دهد و نصب را تسهیل می ‌کند. یکی دیگر از ویژگی های کلیدی ورق های ACP این است که آنها عایق صوتی کاملی را ارائه می دهند که به خودی خود دلیل مهمی برای انتخاب جوامع شلوغ با نسبت آلودگی صوتی بالا است.

این و بسیاری از مزایای دیگر ایجاد شده ورق های کامپوزیت آلومینیومی را به بهترین انتخاب برای هر ساخت و ساز غیر قابل انکاری تبدیل می کند.

تامین کننده ورق های کامپوزیت آلومینیومی با کیفیت بالا در طیف گسترده ای از الگوها و رنگ ها برای هر سلیقه ای است. می ‌توانید به راحتی از وب‌سایت ما دیدن کنید و الگوی/رنگی را انتخاب کنید تا کاملاً با ساختار خود مطابقت داشته باشد.

ایمنی در کنار بهره وری انرژی در ساختمان

با گذشت زمان ساخت ورق کامپوزیت آلومینیومی، حفاظت ساختمان در برابر آتش به دلیل ویژگی مقاوم در برابر آتش افزایش یافته است. استفاده از این ورق ها مقاومت نمای ساختمان را بهبود می بخشد و حس قابل اعتمادی را برای مالک و ساکنین به ارمغان می آورد. این ورق ها از دو ورق پوست آلومینیومی با هسته ای از مواد مقاوم در برابر آتش ساخته شده اند. ورق های دارای درجه حریق اجازه عبور آتش را نمی دهند و سطح داخلی را از آتش دور نگه می دارند.

افزایش قیمت در بخش ACP به دنبال افزایش هزینه مواد خام رخ می دهد. انجمن تولیدکنندگان ACP اعلام کرده است که قیمت انواع پانل های کامپوزیت را که با ترکیب کامپوزیت های فلزی و پلاستیکی تولید می شود، 7 10 درصد افزایش می دهد. اکثر بازیکنان اعلام کرده اند که قیمت ها را از اول سپتامبر 2021 افزایش می دهند. اعضای انجمن در 20 آگوست 2021 یک جلسه مجازی تشکیل دادند و در مورد چالش های فعلی صنعت مانند افزایش قیمت مواد خام و کنترل نکول بدهکاران بحث کردند.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
قیمت طراحی جایگاه سوخت چقدر است؟

با توجه به افزایش قیمت مواد اولیه مانند کویل آلومینیوم، گرانول پلی اتیلن، فیلم های پلیمری، هزینه های حمل و نقل طی 5 ماه گذشته، اعضای انجمن تولیدکنندگان ACP تصمیم به قیمت گذاری مجدد محصولات خود گرفتند. وی افزود: برای تطبیق با این افزایش قیمت مواد اولیه، لازم است قیمت محصول نهایی خود (پانل کامپوزیت آلومینیوم) را بین 7 تا 10 درصد افزایش دهیم. همه اعضا متقابلاً توافق کردند که قیمت‌های جدید خود را با افزایش 7 10 درصدی بر روی انواع مختلف از اول سپتامبر 2021 اعمال کنند.»

رنگ های سفارشی

همانطور که قبلا ذکر شد، رنگ های سفارشی می توانند هزینه های قابل توجهی را به پروژه اضافه کنند.

زمانی که فقط مقدار کمی ACM تهیه می شود. تولید کنندگان تخته ACM هنگام خرید و فروش به حداقل مقدار مواد از پیش آماده شده نیاز دارید.

هزینه رنگ های سفارشی بسته به مقادیر تنظیم شده در نوسان خواهد بود.

هزینه های غیر موجودی منحصر به فرد برای هر سازنده مواد. به خاطر اینکه ، توصیه می شود قبل از ارائه هر کدام با سازنده ACM مشورت کنید.

برآوردها در هنگام معامله در مقادیر کم، منطقی است که آن عرف را فرض کنیم. مقادیر رنگ کمتر از 2500 SF حداقل مقدار برای تولید کننده خواهد بود.

یکی دیگر از فاکتورهای هزینه که روی پرداخت ACM تأثیر می گذارد، تعداد پوشش های رنگ است.

ضروری است یک رنگ استاندارد شامل یک رنگ رزین فلوروپلیمر 2 لایه است.

اگر سیستم 3 روکش مشخص شده باشد، پروژه مشمول این خواهد شد.

حداقل های تولید کنندگان ذکر شده در بالا. جالب است بدانید که هر دو سیستم‌های کت و 3 روکش دارای ضمانت‌های پایان تولید یکسانی هستند.

مشخصات به تفصیل

رنگ های سفارشی نیز به طور قابل توجهی بر زمان خرید تأثیر می گذارد. تولید کنندگان

نیاز به ارسال نمونه های فیزیکی و تطبیق رنگ دارد. بعد از نمونه های رنگی

ارسال شده است، تدارکات می تواند تا 3 ماه طول بکشد.

NFPA (انجمن ملی حفاظت از آتش) 285 اشتعال پذیری را آزمایش می کند. ویژگی های مجموعه های دیوار خارجی غیر باربر حاوی مواد قابل احتراق اجزاء . ACM که از هسته های پلاستیکی تشکیل شده و معمولاً به عنوان بخشی از آن استفاده می شود. مونتاژ دیوار بیرونی، در زمانی که محصول مورد آزمایش NFPA 285 قرار می گیرد.

50 فوت بالاتر از درجه بر روی ساختمان های غیر قابل احتراق نوع I، II، III و IV ساخته شده است.

اهمیت NFPA 285 در ارتباط با سیستم های روکش ACM در این است که پانل ها

هنگام نصب بالای 50 فوت، به استفاده از هسته های دارای درجه آتش سوزی نیاز دارد.

هسته های درجه آتش پرهزینه تر هستند و تقریباً 2.00 دلار SF به مواد اضافه می کنند

قیمت مواد هسته دارای درجه آتش سوزی نیز در معرض زمان های طولانی تری هستند که می تواند تأثیر بگذارد.

مورد مهم دیگری که باید به آن توجه داشت این است که چون NFPA 285 یک تست مونتاژ است، موادی که در طول ساخت و ساز استفاده می کنید باید همان موادی باشند که قبلاً بودند

در طول آزمایش کنترل شده تایید شده استفاده می شود. اطمینان حاصل کنید که دقیق را درج کنید.

مواد زیرین که در طول صدور گواهینامه NFPA 285 استفاده شد. ACM

سازندگان در صورت درخواست این اطلاعات را در دسترس خواهند داشت.

قاب بندی / قاب بندی ثانویه

تلورانس قاب هنگام نصب پانل های ACM بسیار مهم می شود. به این درجه،

تا زمانی که اندازه گیری قاب بندی دقیق انجام نشود، پانل ها نمی توانند وارد فاز ساخت شوند گرفته شده اند.

همیشه در پیشنهاد کتبی اهمیت به موقع را ذکر کنید تکمیل کادربندی و دقت بررسی هر برنامه اولیه CMP و تجزیه و تحلیل آنچه انتظار می رود در مقابل آنچه واقعیت است. ارائه شفاف از قبل الزامات موجود در پروپوزال خطر را کاهش می دهد و اعتبار را به برآورد اضافه می کند. آی تی برای تیم های ساخت و ساز بسیار معمول است که خرید ACM را دست کم بگیرند، مدت زمان ساخت و نصب پیش قدم باشید و زودتر آموزش دهید.

نسبت ها و تجزیه و تحلیل (آزمایش پیشنهاد)

بررسی های کنترل کیفیت با استفاده از نسبت های مبتنی بر تحلیل تاریخی همیشه باید انجام شود به دنبال برآورد انجام شد.

انجام این مرحله اساسی می تواند کمک کند خطاهای پرهزینه و سهوی را آشکار کنید. در ساخت و ساز به راحتی می توان اشتباه کرد تخمین ها که معمولاً از صدها محاسبه و فرمول های ریاضی اگرچه میانگین داده های تاریخی همیشه باید در برابر هر تخمین سنجیده شود،

هرگز نباید از آنها برای واجد شرایط بودن تخمین ها بدون صرف زمان لازم استفاده کرد

تیک آف دقیق پروژه را انجام دهید. نسبت ها بر اساس نوسان خواهند داشت مواد مشخص شده، پیچیدگی پروژه، نرخ نیروی کار استفاده شده، نرخ بهره وری تعیین شده، حاشیه ها و سایر تصمیمات تجاری گرفته شده است. ارسال شماره های الزام آور فقط بر اساس میانگین های تاریخی ریسک بیشتری را به همراه دارد.

مجموع هزینه های ACM کلید نوبتی بیشتر سیستم های ACM را می توان در محدوده 30 دلار 50 SF مبله و نصب کرد.

اگر چه این کاملاً ممکن است که میانگین قیمت فوت مربع دو برابر آن باشد.

برای اطلاع دقیق از قیمت فروش ورق کامپوزیت آلوتک با کارشناسان ما با شماره 09127044124 تماس بگیرید.