آیا می دانید بازیافت ورق کامپوزیت آلوتک چطور انجام می شود؟ چه فاکتور هایی بر قیمت ورق کامپوزیت موثرند؟

در مطالب قبلی شما را با فروش ورق کامپوزیت آلوتک آشنا کردیم. در ادامه همراه ما اشید تا اطلاعات بیشتری در این خصوص به دست آورید.

ورق های کامپوزیت آلومینیوم یا مواد ACP مصالح ساختمانی کاربردی و محبوبی هستند که معماران و سازندگان از آن قدردانی می کنند. این مصالح ساختمانی در درجه اول برای ساخت سیستم های روکش استفاده می شود.

این روکش به عنوان پوشش تسهیلات در نظر گرفته شده است ، که در حالی که ثبات ساختاری را فراهم می کند، ساختمان را از عناصر خارجی مانند باد ، برف ، باران، گرد و غبار و غیره محافظت می کند.

با این حال ، نمای ساختمان باید ظاهری زیبایی داشته باشد. بنابراین، شرکت ها و تولید کنندگان ACP این محصولات را با بافت ها و سبک های مختلف ایجاد می کنند تا به معماران اجازه دهند ساختمانهای مشتری جذاب را طراحی کنند. سؤال این است که چرا نیاز است تا ورق های کامپوزیت آلومینیوم بازیافت شود؟ در این مقاله به این سوال پاسخ خواهیم داد.

بازیافت ورق کامپوزیت آلوتک

آشنایی با ورق های کامپوزیت آلومینیوم

ورق های کامپوزیت آلومینیوم و مواد ACP با پیوند مداوم بین یک هسته مهار کننده آتش و دو لایه صفحات آلومینیومی تولید می شوند. معماران ، سازندگان و پیمانکاران از این سیستم ها برای ایجاد نمای ساختمان زیبایی استفاده می کنند. از آنجا که آلومینیوم یکی از مواد یافت شده روی زمین است، استخراج و استفاده در مزارع صنعتی آسان تر است.

با توجه به مزایای مختلف ورق های کامپوزیت آلومینیوم ، محبوبیت آنها در بین معماران و صاحبان خانه هنوز در حال رشد است. ورق های ACM دارای سبک ها و بافت های مختلفی هستند و آنها را برای نوسازی و پروژه های جدید ساختمانی مناسب می کند.

این نوع مصالح ساختمانی سیستم های روکش تهویه شده در نظر گرفته می شوند که بهره وری انرژی را ارائه می دهند. آنها به راحتی می توانند در هر زمینه ای از برنامه های معماری ، از جمله امکانات مسکونی و تجاری و نقاط دیدنی قرار بگیرند.

اگرچه ورق های کامپوزیت آلومینیوم می توانند برای مدت طولانی دوام بیاورند ، اما نیاز به ترمیم و رنگ زدن مجدد وجود خواهد داشت. حتی اگر یک صاحب خانه ترجیح دهد ورق های آلومینیومی را تغییر دهد ، آنها می توانند ورق های کامپوزیت آلومینیومی را برای کاربردهای بیشتر بازیافت کنند.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
فروش و تولید ورق کامپوزیت

مزایای مواد ورق کامپوزیت

 • ورق های کامپوزیت آلومینیوم بادوام هستند
 • بافت ، تنوع سبک و زیبایی شناسی
 • بازیافت ورق های کامپوزیت آلومینیوم آسان است
 • نصب ورق های کامپوزیت آلومینیوم ساده است
 • ورق های ACM سیستم های روکش سبک وزن دارند
 • ورق های آلومینیومی ضد خوردگی و پوسیدگی هستند
 • نمای کامپوزیت را می توان به با هر نوع طراحی و شکلی ساخت.

روش بازیافت ورق کامپوزیت آلوتک

بهترین شرکت ها و تولید کنندگان ACP از روش های عملی و استاندارد برای بازیافت ورق های کامپوزیت آلومینیوم استفاده می کنند. اگرچه ورق های ACM مقرون به صرفه هستند ، اما تولید کنندگان روکش فلزی قدیمی و آسیب دیده را بازیافت می کنند تا از آسیب به محیط زیست محافظت کنند.

ارزش بالای این روکش های کامپوزیت فلزی به طور قابل توجهی بر بازیافت مواد کامپوزیت آلومینیوم تأثیر می گذارد. این ورق های نمای ساختمان بدون از دست دادن خصوصیات فیزیکی اولیه و ارزش خود می توانند به طور مکرر بازیافت شوند.

علاوه بر این ، انرژی مورد استفاده برای بازیافت ورق های کامپوزیت آلومینیوم در مقایسه با فرآیند تولید واقعی آنها جزئی در نظر گرفته می شود.

فرآیند بازیافت با دنبال کردن برخی از مراحل مهم انجام می شود. علاوه بر این ، این فرایند به دستگاه های ویژه نیاز دارد.

مراحل به شرح زیر است:

 • خرد کردن ورق های کامپوزیت آلومینیومی قدیمی
 • تراشیدن ورق های خرد شده
 • گردش آب برای سیستم خنک کننده
 • غربال ورق کامپوزیت آلومینیوم
 • جداسازی اجزای الکترواستاتیک

تولید کنندگان ورق کامپوزیت با برش کامپوزیت ها در ورق های آلومینیومی مینیاتوری ، ورق های کامپوزیت آلومینیومی را بازیافت می کنند.

این مرحله یک فرآیند کار ساده تر را فراهم می کند زیرا ورق های ACM دارای ابعاد بزرگی هستند. بدون برش ورق های آلومینیومی ، تکمیل روند بازیافت غیرممکن است. با توجه به پیوند قوی بین مواد اصلی و صفحات آلومینیومی ، برخورد با ورق های کامپوزیت آلومینیوم قبل از برش آسان نیست.

بنابراین ، شرکت های ورق کامپوزیت این مواد را خرد کرده و با استفاده از دستگاه های خاص خرد کردن آنها را به پودر فلزی تبدیل می کنند.

خرد کردن ACM برای بازیافت ورق های کامپوزیت آلومینیوم گرمای زیادی ایجاد می کند و در نتیجه باعث کاهش سرعت کار و قطعات فلزی سوخته می شود. بنابراین ، تولید کنندگان از سیستم های آب خنک کننده در گردش برای کاهش دمای ورق ها در مرحله خرد کردن استفاده می کنند.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
خرید ورق کامپوزیت

علاوه بر این ، فاز غربال دارای صفحه نمایش ارتعاشی است که قطعات فلزی کوچک را بدون اینکه آنها را به سمت فرز برگرداند ، ارسال می کند. با این حال ، پودر آلومینیومی ایجاد شده در فرآیند خرد کردن برای بازیافت ورق های کامپوزیت آلومینیوم به طور کامل به جداسازی نیاز دارد.

این مرحله با استفاده از جداکننده های الکترواستاتیک انجام می شود ، که مواد اصلی را از لایه های خارجی با توجه به تفاوت های رسانا بین هسته مواد معدنی و صفحات آلومینیوم جدا و تقسیم می کنند.

بازیافت ورق های کامپوزیت آلومینیومی با ماشین ها و دستگاه های خاص

ورق های روکش شده آلومینیوم قدیمی ، آسیب دیده و زباله با ارزش ترین مواد اولیه هستند که تولید کنندگان برای بازیافت برای PVC کامل و خواص پربار استفاده می کنند. تولید کنندگان و شرکت های ورق کامپوزیت برای بازیافت ورق های کامپوزیت آلومینیوم از ماشین ها و دستگاه های مختلف استفاده می کنند. به عنوان مثال ، YX 800 یکی از متداول ترین دستگاه های بازیافت با یک سیستم حمل و نقل کامل است. این دستگاه صنعتی برای بازیافت روسری های ACM در نمای ساختمان های قدیمی و کامپوزیتهای تبلیغاتی یا بیلبورد های تبلیغاتی ایده آل است.

معماری فعلی و صنعت ساختمان از طراحان خواستار استفاده از مصالح ساختمانی زیبا و مدرن برای پروژه های خود هستند. فضای داخلی و خارجی ساختمان چیزی است که باعث می شود یک تسهیلات ارزشمند باشد.

بنابراین، انتخاب سیستم ها و طرح های مناسب همان چیزی است که معماران و صاحبان خانه به دنبال آن هستند. اگرچه فضای داخلی یک ساختمان برای هماهنگی و عملکرد بسیار مهم است ، اما سیستم های دیواری خارجی به همان اندازه مهم هستند.

یکی از عملی ترین محصولاتی که سازندگان در سراسر جهان از آن به عنوان سیستم روکش استفاده می کنند، یک ورق کامپوزیت آلومینیومی یا ACP است که یک سیستم ورق غیر قابل احتراق است. هنگام انتخاب و خرید ورق کامپوزیت آلومینیوم برای سیستم روکش ، انتخاب یک شرکت ACP قابل اعتماد که مدت ها در این صنعت بوده است ، ضروری است.

در اینجا قابل اطمینان ترین شرکت ها و تولید کنندگان ACP که سالهاست ورق های کامپوزیت آلومینیومی تولید می کنند.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
عوامل موثر بر قیمت ورق آلوتک

Alumtech Bond  شرکت ACP و تولید کننده در کانادا:

Alumtech Bond یک شرکت ACP است که ورق های کامپوزیت آلومینیومی ، ACM و تولید کنندگان مصالح ساختمانی را در کانادا ارائه می دهد. Alumtech Bond در منطقه تورنتو بزرگ با کیفیت بالایی در منطقه تورنتو فراهم می کند. این شرکت ACP در حال حاضر یک فروشگاه یک برای انواع محصولات ورق های فلزی خارجی و داخلی است.

Alumtech Bond یکی از شرکت های ACP است که از دهه 1990 در حال تحول در هنگام تولید و تهیه پوشش های مقرون به صرفه ، انعطاف پذیر و جذاب از جمله ورق های ACM و ورق های کامپوزیت آلومینیوم است. این تولید کننده ACP کانادایی صدها پروژه را از امکانات تجاری تا مسکونی و از ورودی ها به برنامه های علامت گذاری در چند سال گذشته به اتمام رسانده است. Alumtech Bond عمدتاً در تورنتو ، میسیساگا ، برامپتون ، اسکاربورو ، ریچموند هیل ، بازار جدید ، شفق قطبی ، اسکاربورو و غیره به دلیل ورق های ACM با کیفیت بالا محبوب شده است. با این حال ، این شرکت ACP برای رسیدن به هدف جهانی خود هنوز در حال گسترش شهرت خود است.

Alumtech Bond دائماً بر تحقق نیازهای معماری مرسوم ، مد روز و مدرن و الزامات ساختمانی که توسط معماران معاصر ، مهندسان عمران و سایر متخصصان صنعت ساخت و ساز ایجاد شده است ، تمرکز می کند. این ورق کامپوزیت آلومینیومی یا شرکت ACP و تولید کننده از فناوری های جدیدی از جمله مواد هنری ، قابل بازیافت و مواد با کیفیت بالا و روشهای کارآمد برای تولید لباس های ساختمان خود استفاده می کنند. همراه با ورق های کامپوزیت آلومینیومی با دوام ، سبک و مقرون به صرفه ، Alumtech Bond سایر سیستم های روکش فلزی مانند نمای سایدینگ آلومینیوم ، تخته های بلند ، ورق های سوراخ دار و غیره را فراهم می کند ، که همچنین مصالح ساختمانی با ارزش هستند که بسیاری از معماران در طرح های مدرن خود از آن قدردانی و استفاده می کنند.

در آپدیت جدید این صفحه همراه ما باشید تا در خصوص بازیافت ورق کامپوزیت آلوتک اطلاعات بیشتری به دست آورید.

برای تماس با بهترین مرکز فروش ورق کامپوزیت آلوتک با کارشناسان ما با شماره 09127044124 تماس بگیرید.