آیا با مزایای ورق کامپوزیت سفید اشنایی دارید؟ این ورقه ها چه کاربردی دارند؟

در مطالب قبلی پارسا دیزاین نمایندگی کامپوزیت آلوتک آشنا کردیم، در ادامه همراه ما باشید تا اطلاعات بیشتری در این خصوص در اختیارتان قرار دهیم.

ورق کامپوزیت آلومینیومی از سه لایه تشکیل شده است. لایه های بیرونی از آلومینیوم با ضخامت 0.3 میلی متر ساخته شده است در حالی که هسته آن از پلی اتیلن (پلاستیک سیاه) تشکیل شده است. ورق کامپوزیت آلومینیوم سفید به طور گسترده در کاربردهایی مانند تابلوهای تبلیغاتی و روکش دیوار استفاده می شود.

مزایای ورق کامپوزیت سفید

مزایای ورق کامپوزیت سفید چیست؟

ورق کامپوزیت 1001 کاربرد مختلف دارد. این ورق کامپوزیت آلومینیومی به راحتی قابل چاپ است و بنابراین در صنعت تبلیغات بسیار محبوب است. به عنوان مثال، ورق کامپوزیت سفید به خوبی برای ایجاد تابلوهای راهنما، غرفه های نمایشگاهی و مناسب برای مغازه ها مناسب است.

همچنین اغلب ورق های کامپوزیت آلومینیومی را می بینید که در بخش صنعتی برای هر چیزی از پوشش دیوار در قطار یا اتوبوس گرفته تا پوشش تریلر و وسایل نقلیه تجاری استفاده می شود.

برای ایجاد یک طراحی شیک به سقف سیستم خسته کننده در یک مغازه، ورق کامپوزیت آلومینیومی ضروری است. شما می توانید سقف نامحسوس را با استفاده از نوع براق بالا به یک بیانیه طراحی تبدیل کنید.

انواع ورق کامپوزیت آلومینیوم سفید

ما طیف وسیعی از ورق های کامپوزیت آلومینیوم سفید خود را در 4 ضخامت 2 میلی متر، 3 میلی متر، 4 میلی متر و 6 میلی متر ارائه می دهیم. روکش استاندارد سطح مات است. ورق های آلوپنل به ضخامت 3 میلی متر نیز با لایه رویی براق موجود می باشد.

کار با ورق های کامپوزیت، حتی برای افراد دوره ندیده آسان است. می توانید تا زمانی که از ابزار مناسب استفاده کنید، آنها را اره، آسیاب، رنگ، بچسبانید و مته کنید. به عنوان مثال از اره های فلزی با کیفیت خوب و مته های HSS استفاده کنید.

از آنجایی که ورق کامپوزیت یک پلاستیک سبک وزن است، نیازی به استفاده از چسب زیادی برای تثبیت ندارید. این به شما اجازه می دهد تا به راحتی ورق را دوباره جدا کنید.

ویژگی های ورق کامپوزیت سفید

  • مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش
  • مقاوم در برابر رطوبت
  • آسان برای چاپ
  • آسان برای ویرایش
  • تحت تأثیر تغییرات دما قرار نمی گیرد
  • سبک وزن
حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
بهترین نمایندگی ورق کامپوزیت در تهران کجاست؟

تعمیر و نگهداری ورق کامپوزیت سفید آلومینیومی

آیا می خواهید ورق های کامپوزیت آلومینیومی را تمیز کنید؟ با استفاده از یک شوینده ملایم و یک پارچه نرم، سریع و آسان است.

طیف وسیعی از پانل های کامپوزیت آلومینیومی سفید را در اختیار دارد. پانل های سفید سیگنال دارای رنگ RAL 9003 هستند. ورق ساندویچ آلومینیومی از یک هسته پلی اتیلن تشکیل شده است که از دو طرف توسط یک لایه رویی آلومینیومی پوشانده شده است. ورق ها مخصوصاً برای تابلوسازان طراحی شده اند و برای استفاده در فضای باز بسیار مناسب هستند. با این حال، این ماده اغلب برای اهداف داخلی نیز اجرا می شود. برداشتن قسمت هایی از ورق با اره کردن، سوراخ کردن یا فرز کاری یک تکه کیک است و امکانات این ماده بی نهایت است.

یکی از مزایای ورق کامپوزیت سفید این است که سطح این ماده برای چاپ و رنگ آمیزی مناسب است و در برابر اشعه ماوراء بنفش مقاوم است و به همین دلیل پانل های کامپوزیت آلومینیومی در صنعت تبلیغات بسیار محبوب هستند. ما پانل های کامپوزیت آلومینیومی را در ضخامت های ورق: 2 میلی متر، 3 میلی متر، 4 میلی متر و 6 میلی متر ذخیره می کنیم. روکش استاندارد ظاهری مات سفید دارد. با این حال، ورق های 3 میلی متری در رنگ سفید و براق رنگی نیز موجود است. پانل های کامپوزیت آلومینیومی سفید ما دارای حداکثر اندازه ورق 240 در 100 سانتی متر هستند.

پانل های کامپوزیت آلومینیومی توسط تعدادی شرکت تولید می شود. ساندویچ پانل از چندین لایه تشکیل شده است. درست مانند همه ساندویچ پانل های آلومینیومی ورق های ما با یک هسته پلی اتیلن با لایه های نازک آلومینیومی شکل می گیرند. هسته پلی اتیلن سخت که با نام PE نیز شناخته می شود، نسبت به رطوبت، اشعه ماوراء بنفش و دمای محیط حساس نیست.

کار با این ماده آسان است و کمی انعطاف پذیر است، به این معنی که پانل های کامپوزیت آلومینیومی می توانند بدون حفظ این شکل جدید کمی خم شوند. لایه های بالایی از آلومینیوم 0.3 میلی متری ساخته شده اند، ماده دیگری که کار با آن آسان است. انجام هر گونه اره، سوراخ کاری، فرز و چسب زدن آسان است. هنگام چسباندن پانل های کامپوزیت آلومینیومی، توصیه می کنیم از محصولات با کیفیت استفاده کنید. تمیز کردن پانل های کامپوزیت آلومینیومی بدون دردسر است، تنها چیزی که لازم است یک محصول تمیز کننده ملایم و یک پارچه نرم است.

پانل های کامپوزیت آلومینیومی به ویژه برای صنعت تابلوسازی طراحی شده اند. هر دو ورق سفید و رنگی برای بسیاری از تکنیک های مختلف چاپ مناسب هستند. یک مزیت اضافی این واقعیت است که کامپوزیت آلومینیوم یک ماده نسبتاً سبک وزن است که حمل و نقل هر علامت تبلیغاتی را آسان می کند.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
طراحی مدرن نمای ساختمان

پانل های کامپوزیت آلومینیومی نسبت به دمای محیط حساس نیستند، به این معنی که میزان انبساط حرارتی حداقل خواهد بود. با اختلاف دمای 100 درجه سانتیگراد، انبساط حرارتی تنها 2.4 میلی متر بر متر خواهد بود.

پانل های کامپوزیت آلومینیومی برای دماهای بین 50 درجه سانتیگراد تا 90+ درجه سانتیگراد مناسب هستند. علاوه بر این، این ماده بادوام است و لایه های بالایی می توانند با اسیدها، قلیایی ها، روغن ها و حلال های قوی مقابله کنند.

سفارش ورق کامپوزیت آلومینیوم سفید

آیا می خواهید ورق های کامپوزیت آلومینیوم سفید سفارش دهید؟ شما جای درست آمده اید. ما نیز این را برای شما خواهیم دید و سفارش را ظرف 48 ساعت تحویل خواهیم داد. به روز رسانی در مورد وضعیت سفارش خود را از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.

پانل های کامپوزیت آلومینیومی به طور ویژه برای صنعت تبلیغات و تابلوسازی توسعه یافته اند. این را در لایه های بالایی مشاهده می کنید که با تکنیک ها و جوهرهای مختلف چاپ بسیار موفق قابل چاپ هستند. آلوپانل در طیف گسترده ای از رنگ ها و در آلومینیوم برس خورده موجود است.

خواص ورق کامپوزیت سفید

به این نوع پانل ها کامپوزیت یا ساندویچ پانل می گوییم زیرا از سه لایه تشکیل شده است. لایه های رویی از آلومینیوم با ضخامت 0.3 میلی متر ساخته شده و هسته آن از پلی اتن تشکیل شده است. صفحات آلوپانل نسبت به تغییرات دما حساس نیستند. شما می توانید آنها را در دمای 50 درجه سانتیگراد تا + 90 درجه سانتیگراد استفاده کنید. تنها زمانی که از حد 100 درجه فراتر رود، صفحات 2.4 میلی متر در هر متر خطی منبسط می شوند.

آیا می خواهید پانل ها را تمیز کنید؟ این کار با استفاده از یک شوینده ملایم و یک پارچه نرم آسان است.

ما طیف گسترده ای از پانل های کامپوزیت را در اختیار داریم که شامل هر دو کامپوزیت آلومینیومی (ACP) و ساندویچ پانل است.

ورق های کامپوزیت سفید آلومینیومی چگونه ساخته می شوند؟

ورق های کامپوزیت آلومینیومی از دو عنصر ساخته شده اند – یک هسته ساخته شده از یک پلاستیک قوی به نام پلی اتیلن و دو لایه بیرونی آلومینیومی نازک.

سپس مواد به یکدیگر متصل می شوند و به یک پانل ACP که گاهی به عنوان پانل ساندویچ نیز شناخته می شود، متصل می شوند.

ترکیبی از مواد، پانل های ACP را سبک وزن و شیک می کند، اما همچنین برای استفاده در داخل و خارج ساختمان بسیار قوی و بادوام است.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
بهترین مارک ورق کامپوزیت

کاربرد ورق کامپوزیت سفید آلومینیومی

به دلیل ترکیبی از وزن سبک و تطبیق پذیری، مزایای ورق کامپوزیت سفید بسیار گسترده است.

در داخل ساختمان، آنها یک ماده محبوب برای پروژه های بهبود خانه مانند پانل های اسپلش بک برای آشپزخانه یا به عنوان پوشش دیوار هستند.

مقاومت آلومینیوم در برابر آب و هوا همچنین به این معنی است که کاربردهای خارجی متعددی برای این ماده وجود دارد. اینها می توانند شامل تابلوهای تبلیغاتی و روکش دیوارها باشند.

رنگ از مواد شیمیایی ساخته شده است، زمانی که روی دیوار رنگ می شود روی دیوار باقی می ماند که سلامت انسان را تهدید می کند. افراد به تدریج روش تزئین دیوار را کنار گذاشتند، اما ترجیح دادند از پانل های پلاستیکی آلومینیومی برای تزئین استفاده کنند.

بنابراین، چقدر در مورد مزایای دیوار پرده پلاستیکی آلومینیومی می دانید؟

مزایای پانل کامپوزیت آلومینیومی:

پانل پلاستیکی آلومینیومی در دیوار پرده فلزی همیشه بر دیوار پرده فلزی غالب بوده است. مواد سبک وزن بار بر روی ساختمان را کاهش می دهد و شرایط انتخاب خوبی را برای ساختمان های مرتفع فراهم می کند.

دارای خواص ضد آب، ضد رسوب و ضد خوردگی عالی است که ساخت و ساز را تضمین می کند. سطح بیرونی ماندگاری طولانی دارد، پردازش، حمل و نقل، نصب و ساخت نسبتاً آسان اجرا می شود، پشتیبانی قوی برای استفاده گسترده از آن، تنوع رنگ ارائه می دهد و می تواند به اشکال ظاهری مختلف ترکیب شود و فضای طراحی طراح را گسترش دهد.

عملکرد بالا و نسبت قیمت، نگهداری آسان، عمر طولانی، مطابق با نیازهای مالک.

پانل های ACP برخی از مقرون به صرفه ترین مواد روکش فلزی هستند که برای جذابیت بیشتر سازه های مدرن استفاده می شوند. در اینجا به برخی از مزایا و معایب آنها اشاره می کنیم.

  • 1. اقتصادی

اگر به دنبال مواد روکش باکیفیت هستید که بتوان آن را به عنوان مقرون به صرفه و صرفه جویی در هزینه طبقه بندی کرد، پانل های ACP باید اولین گزینه شما باشند. بله، گزینه های زیادی وجود دارد که می توانید از بین آنها در بازار انتخاب کنید، اما دلیل جذابیت پانل های ACP به دلیل موادی است که از آنها ساخته شده است، آلومینیوم که به راحتی در دسترس و فراوان است که منجر به ارزان تر بودن پانل های کامپوزیت آلومینیومی می شود.

برای تهیه بهترین انواع ورق کامپوزیت سفید با کارشناسان ما با شماره 09127044124 تماس بگیرید.