بهترین مارک ورق کامپوزیت چه برندی است؟ کدام تولید کننده ها می توانند بهترین مارک ورق کامپوزیت را به شما ارائه دهند؟

در مطالب قبلی شما را با قیمت ورق کامپوزیت آشنا کردیم. در ادامه همراه ما باشید تا در خصوص بهترین مارک ورق کامپوزیت اطلاعاتی در اختیارتان قرار دهیم.

ورق کامپوزیت آلومینیومی از دو ورقه آلومینیومی ساخته شده است که هسته آن غیر آلومینیومی است. از ورق کامپوزیت آلومینومی برای نمای ساختمان ها و همچنین عایق بندی و همچنین بسیاری از کاربرد های دیگر استفاده می شود.

بهترین مارک ورق کامپوزیت

بهترین مارک ورق کامپوزیت چیست؟

این نوع ورقه ها بسیار سبک، محکم و با دوام هستند و در برابر بسیاری از عوامل محیطی مقاوم اند.

همچنین لازم به ذکر است که ورق کامپوزیت ضد آب است و رنگ آن در معرض نور خورشید مات و کمرنگ نمی شود.

علاوه بر این هزینه نصب ورق کامپوزیت بسیار پایین و مقرون به صرفه است.

این نوع ورقه ها در طراحی ها و رنگ های متنوعی ساخته می شوند بنابراین کاربرد های بسیار گوناگونی نیز دارند.

در سال های اخیر تقاضای ساخت و تولید ورق های کامپوزیت بسیار بالا رفته است و تولید کنندگان بسیاری وارد این عرصه شده اند.

از این رو پیدا کردن بهترین ورق کامپوزیت کار دشواری است و شما باید در این زمینه به خوبی تحقیق کنید. یکی از بهترین برند ها و مارک هایی که می توان به عنوان برترین برند ورق کامپوزیت مورد توجه قرار داد آلوتک است.

در صنعت ساخت و ساز، مواد با دوام و برجسته استفاده شده، ورق های کامپوزیت آلومینیوم است. آنها از همه در سراسر جهان برای قدرت و قابلیت اطمینان خود استفاده می کنند.

گردش سالانه این صنعت در هند پانزده صد نفر است. الزام این پانل های کامپوزیت آلومینیوم تا چهارصد میلیون فوت مربع است. این صنعت هر ساله به طور مداوم رشد می کند.

این پانل ها مانند یک ساندویچ که دارای پرکننده مواد معدنی آلی در وسط است  می باشند.

ورق های آلومینیومی هر دو طرف پُر را پوشش می دهند. تراکم پرکننده، یا هسته، مرکز مواد، می تواند کم یا زیاد باشد.

در دسترس بودن این ورقه ها بیش از پنج دهه، باعث شده است تا ورق های کامپوزیت بسیار تکامل یافته باشند که شرکت های بیشتری در صنعت آلومینیوم روی آن ها سرمایه گذاری می کنند.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
بهترین طراح نمای مدرن کامپوزیت

ورق های کامپوزیت آلومینیوم دارای ویژگی های با کیفیت بالا مانند انعطاف پذیری، دوام هستند و در رنگ های مختلف و متنوعی تولید می شوند.

به همین دلیل است که اکثر سازندگان و تولید کنندگان، به دنبال ورق کامپوزیت هستند با این حال، آنها در تلاش برای انتخاب بهترین تولید کننده ورق کامپوزیت می باشند.

این که آیا شما می خواهید یک محصول کامپوزیت برای دکوراسیون داخلی خود را با روکش های خارجی، و یا حتی هواپیما یا صنعت حمل و نقل، مورد استفاده قرار دهید، ممکن است لازم باشد پیمانکار خود را بر اساس نوع استفاده خود انتخاب کنید.

ما اطلاعاتی عالی برای شما ارائه دادیم تا منطقی تر بتوانید این انتخاب را داشته باشید. با این حال، باید تصمیم نهایی را خودتان بگیرید و وارد جهان مواد کامپوزیت آلومینیومی شوید و از تجربه ای که قبلا هرگز نداشته اید لذت ببرید.

برخی از برند های ورق کامپوزیت مانند Alucoil یک تولید کننده پنل ACM با انواع محصولاتی است که می تواند نیازهای مشتریان را برآورده کند. این شرکت با استفاده از مواد نسوز که در هسته ورق های کامپوزیت متمرکز شده است به شدت محصول خود را در چندین منطقه گسترش داده است.

برای ساختمان ها ، ورقه های کامپوزیت توسط این شرکت ارائه انجام می شود. محصولات آنها برای دکوراسیون داخلی ، روکش بیرونی و نمای ساختمان مناسب است.

Signi محصول دیگری از ورق های کامپوزیت آلومینیوم Alucoil است. ورق هایی که برای طرح های مدرن مناسب هستند ، دارای ضخامت کم هستند و در نتیجه برای تغییر در دسترس می باشند. مانند سایر مارک های Alucoil ، محصولات Signi از مواد نسوز در هسته خود استفاده کرده اند و آنها را به عنوان راه حل مناسب برای ساختمان های در طبقات بالا تبدیل کرده است.

چه نوع فیلم محافظی وجود دارد؟ ضخامت آن چقدر است؟

فیلم محافظ به فیلم محافظ شفاف و فیلم PVC تقسیم می شود ، ضخامت در اصل 0.07 میلی متر یا 0.08 میلی متر است.

اگر به فیلم محافظ نیاز دارید و باید لوگو خود را روی ورق های ACP چاپ کنید ، باید در این باره به تأمین کننده بگویید ، تأمین کننده قیمت ورق ACP فیلم محافظ را با لوگو خود نقل می کند

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
خصوصیات ورق کامپوزیت

در زیر سوالات در مورد فروش قیمت ورق کامپوزیت آلومینیوم برای خریداران آشکار است ، اگر می خواهید این مسئله را نیز روشن کنید ، لطفاً سؤال خود را برای ما ارسال کنید.

قیمت ورق کامپوزیت آلومینیوم PVDF چقدر از ورق کامپوزیت آلومینیوم PE گران تر است؟

پوشش PVDF از پوشش PE گران تر است. در مورد قیمت خاص اگر می خواهید قیمت PPG Paint را بدانید ، به طور جداگانه مشورت بگیرید.

چقدر پوشش PE دو لایه بر اساس پوشش PE برای هر متر مربع اضافه می شود؟ (بسته به ضخامت کویل آلومینیوم)

قیمت پوشش PE دو لایه بالاتر از پوشش PE است.

اگر ضخامت کویل آلومینیوم ورق بیشتر از 0.3 میلی متر باشد ، هزینه پوشش PE دو لایه نیز متفاوت است. اگر می خواهید قیمت خاصی را بدانید ، لطفاً آن را ارسال کنید.

قیمت ورق ACP با عرض 1500 میلی متر در هر متر مربع بر اساس اندازه استاندارد چقدر اضافه می شود؟

ورق عرض 1500 میلی متر باید براساس اندازه استاندارد (1220x2440mm) قیمت اضافه شود.

قیمت ورق کامپوزیت آلومینیوم فروشگاه ها در هر متر مربع از یک طرفه هسته ناگسستنی و هسته دو طرفه ناآگاه بر اساس هسته عادی چقدر اضافه می شود؟ (باید با توجه به ضخامت ورق محاسبه شود)

قیمت ورق کامپوزیت آلومینیوم آلومینیوم 3 میلی متر و 4 میلی متری با یک روش هسته ناگفته نیاز دارد که براساس هسته عادی چقدر قیمت داشته باشد. هسته دو طرفه مانند یکسان است.

قیمت ورق کامپوزیت آلومینیوم دو طرفه پوشش PE دو طرفه بالاتر از ورق پوشش PE یک طرفه است؟

هزینه پوشش PVDF دو طرفه بالاتر از پوشش PVDF یک طرفه ALUDREAM چقدر است؟

قیمت ورق کامپوزیت آلومینیوم رنگی براق در هر متر مربع چقدر اضافه شده با رنگ معمولی مت اضافه می شود؟

قیمت ورق کامپوزیت آلومینیومی چقدر نیاز به مقاومت در برابر آتش B1 در هر متر مربع با هسته معمولی دارد؟ (باید با توجه به ضخامت ورق مختلف نقل قول کنید)

هنگامی که ضخامت ورق افزایش یافت ، نیاز به هسته عادی و هسته ناخواسته چقدر قیمت افزوده می شود؟

هنگامی که ضخامت کویل آلومینیوم افزایش یافته است ، چقدر قیمت ورق کامپوزیت آلومینیوم در هر متر مربع اضافه می شود

قیمت ورق کامپوزیت آلومینیوم NANO PVDF چقدر قیمت ورق ACP بر اساس پوشش PE اضافه می شود؟

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
پارسا دیزاین نمایندگی کامپوزیت آلوتک

قیمت ورق کامپوزیت آلومینیوم رنگ nacreous در مقایسه با رنگ مات چقدر است؟

قیمت ورق ACP چقدر قیمت کامپوزیت آلومینیوم فلزی نقره ای نانو در مقایسه با رنگ معمولی مات اضافه می شود؟

قیمت مناسب ورق های کامپوزیت آلومینیوم باعث شده است که آنها در انواع کاربرد ها بسیار محبوب شوند. بنابراین ، امروزه تعداد استفاده از ورق ACM در حال افزایش است. به عنوان مثال ، برخی از کارمندان و مدیران اداری برای سقف های کاذب و پارتیشن های دیواری در دفاتر خود ، پنل های ACP را انتخاب کرده اند.

این امر به این دلیل است که این مواد می توانند با ویژگی های عایق گرما و صدا ، طراحی جذاب را ارائه دهند. یکی دیگر از استفاده های داخلی ورق های کامپوزیت آلومینیوم ، دکوراسیون دیوار و آشپزخانه است. ویژگی هایی از قبیل آب و مقاومت شیمیایی به ویژه برای این کاربرد ها بسیار ارزشمند است.

اگرچه ورق های ACM در کاربردهای داخلی متداول هستند، اما کاربرد خارجی آنها نیز بسیار محبوب بوده است. به عنوان مثال ، یکی از رایج ترین کاربردهای روکش کامپوزیت آلومینیوم است. استفاده دیگر در دنیای ساخت و ساز سقف ورق کامپوزیت آلومینیوم است. سایر کاربردها شامل ورق های تبلیغاتی ، علائم جاده و نمای ساختمانی است.

اندازه و ضخامت

یکی دیگر از عوامل موثر که می تواند به طور مستقیم بر هزینه ورق ACM در هر فوت مربع تأثیر بگذارد، اندازه و ضخامت ورق ها است. بسته به استفاده ، می توانید از اندازه ها و ضخامت های مختلف برای ورق های کامپوزیت آلومینیوم استفاده کنید. به عنوان مثال ، شما می توانید از ورق 3 میلی متر ACM برای استفاده داخلی استفاده کنید زیرا آنها به دوام و قوام یکسان استفاده نمی کنند. از طرف دیگر ، اگر ترجیح می دهید از ورق های کامپوزیت آلومینیوم برای کاربرد های خارجی مانند روکش ورق کامپوزیت استفاده کنید ، باید از ضخامت پنج یا حتی 7 میلی متر استفاده کنید زیرا آنها می توانند دوام بیشتری ارائه دهند. همان خصوصیات دیگر ، اندازه و ضخامت شما و ارائه دهنده شما برای این پروژه نیز در هزینه ورق ACM در هر فوت مربع تأثیرگذار است.

برای خرید بهترین ورق کامپوزیت یعنی کامپوزیت آلوتک با کارشناسان ما با شماره 09127044124 تماس بگیرید.