بهترین نمایندگی کامپوزیت آلوتک چه شرکتی است؟ همانطور که می دانید برای استفاده از ورق کامپوزیت آلومینیومی باید از یک شرکت معتبر و شناخته شده محصولات مورد نیازتان را تهیه کنید.

پارسا دیزاین به عنوان بهترین نمایندگی کامپوزیت آلوتک شناخته شده است.

در مطالب قبلی شما را با خرید ورق کامپوزیت آشنا کردیم. در ادامه همراه ما باشید تا در خصوص مشخصات بهترین نمایندگی کامپوزیت آلوتک اطلاعاتی در اختیارتان قرار دهیم.

بهترین نمایندگی کامپوزیت آلوتک

ما تامین کننده پانل کامپوزیت آلومینیوم در ایران هستیم ، پارسا دیزاین معتبرترین مارک ACP در بازار بین المللی برای چندین سال است ، پانل های کامپوزیت آلومینیوم استحکام کششی قابل توجهی را حفظ کرده و صافی ، سفتی و ثبات برتر را در شرایط تغییر حرارتی ارائه می دهند.

ما ترکیب مناسب رنگ ، بافت ، شکل و عملکرد بادوام را با پانل های ACM ارائه می دهیم. این مجموعه ، تولید انواع مختلف پانل های کامپوزیت آلومینیومی ، آماده استفاده در پروژه های تجاری ، صنعتی یا مسکونی شما را ارائه می دهد. تاسیسات ما به ارائه مواد روکش فلزی استثنایی اختصاص داده شده است.

نمای ساختمان امضا و نحوه نمایان شدن آن به در خیابان است. این بدان معناست که تعداد نامحدودی از گزینه ها برای کشف وجود دارد ، اما تعداد کمی از آنها انتخاب درستی هستند ، آیا به دنبال تامین کننده پانل کامپوزیت آلومینیوم هستید؟ با چیزی متفاوت؟ قابل اعتماد ، مانند سایر کارخانه های بزرگ مغرور نیست؟

مشخصات رایج پانل کامپوزیت آلومینیومی 1.22Mx2.44M و ضخامت 3 5MM است. به دو طرف واحد و دوتایی تقسیم می شود. با توجه به ضخامت پوست آلومینیومی ، 8 سیم و 30 سیم و سایر مشخصات وجود دارد. برای استفاده در فضای باز به دو نوع پلی استر و تخته کربن شابلون تقسیم می شود. اگر یک تخته در فضای باز است ، می توان آن را سفارشی کرد و می تواند تا 6M طول داشته باشد.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
بازیافت ورق کامپوزیت آلوتک چگونه است؟

بهترین نمایندگی کامپوزیت آلوتک

نکات مهم در خرید ورق کامپوزیت آلوتک

1. آیا سطح پانل کامپوزیت آلومینیوم صاف است ، بدون موج ، حباب و خراش می باشد؟

2. اندازه گیری اینکه آیا پانل کامپوزیت آلومینیومی دارای الزامات بین المللی است ، تخته دیوار داخلی 3 میلی متر ، تخته دیوار بیرونی 4 میلی متر یا بیشتر و ضخامت آلومینیوم باید 0.5 میلی متر باشد.

3. تا شدن گوشه ای از پانل کامپوزیت آلومینیوم ، شکستن آسان مواد PE برای ساختن کاذب نیست.

4. سوزاندن مواد آلومینیومی کامپوزیت پانل مواد متوسط ​​، PE واقعی به طور کامل می سوزد پس از سوزاندن ناخالصی ها کاذب می شود.

5. وقتی شیار خم شد ، ببینید آیا قسمت جلو شکسته است.

6. بوتانون را از پوشش فلوروکربن روی تخته دیوار بیرونی جدا کنید. برای تشخیص پوشش داخلی تخته دیوار ، زایلن را قطره کنید. پس از 5 دقیقه ، معرف را پاک کرده و ببینید آیا در معرض دید قرار دارد یا خیر.

گزارش بازرسی کیفیت تولید کننده ، کتاب گارانتی ، گواهینامه بین المللی کیفیت ISO 9002 را بپرسید ، آیا این تولید کنندگان تولید کنندگان منظم هستند ، می توانند کیفیت محصول ، قیمت یکسان نسبت به کیفیت ، کیفیت یکسان نسبت به قیمت را تضمین کنند.

این سالی بود که پارسا دیزاین اولین محموله پنل های خود را که از مواد کامپوزیت ساخته شده بود ، عرضه کرد. شرکت ما برای رسیدن به این مرحله وقت گذاشت. ما تصمیم نهایی را در مورد سازماندهی خط تولید تنها پس از اطمینان کامل از تولید پانل های کامپوزیت با کیفیت بالا گرفتیم. کارهای عظیمی برای طراحی خط تولید پانل های کامپوزیت با بالاترین الزامات کیفیت انجام شد.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
بهترین نمایندگی ورق کامپوزیت در تهران کجاست؟

برای اطلاع دقیق از محصولات بهترین نمایندگی کامپوزیت آلوتک با کارشناسان ما با شماره 09127044124 تماس بگیرید.