اگر به دنبال یک شرکت طراح نمای مدرن هستید پیشنهاد ما به شما استفاده از خدمات شرکت پارسا دیزاین می باشد. این مجموعه به عنوان بهترین شرکت طراح نمای مدرن و همچنین اجرای جذاب ترین انواع نمای کامپوزیت فعالیت می کند.

این مجموعه علاوه بر این به عنوان نمایندگی کامپوزیت آلوتک نیز فعالیت می کند.

نمای مدرن چیست

شرکت طراح نمای مدرن چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟ نمای ساختمان های مدرن تمایل دارند که مواد ، رنگ ها و اشکال خاصی را در طرح های خود گنجانیده تا ظاهر مدرن را به ساختمان شما بیاورند.

آیا به دنبال نمای مدرن هستید تا جلوه ساختمان خود را در خیابان افزایش دهید؟ یا شاید دوست دارید بیرون ساختمان شما در نهایت با تغییر نمای قدیمی آن به مدرن ، مطابقت داشته باشد؟

یکی از نماهای مدرن که چندین سال است محبوبیت زیادی پیدا کرده است نمای کامپوزیت است. طراحی و اجرای نمای کامپوزیت ساختمانهای مسکونی ، تجاری ، مغازه ای و … دارای مزایای زیادی از جمله قیمت مناسب ، نصب آسان و مواردی است که در ادامه معرفی می کنیم.

در طراحی مدرن ، از رنگهای خنثی یا خاکی ، مواد طبیعی استفاده می کنید و از هرگونه جزئیات غیر ضروری اجتناب می کنید. این سبک ریشه در طراحی و معماری آلمانی و اسکاندیناوی دارد. در طول نیمه اول قرن بیستم ، سبک طراحی مدرن محبوبیت زیادی در جهان پیدا کرد. سرانجام ، به دو سبک تقسیم شد – سبکهای مدرن میانی و پست مدرن. سبک مدرن موضوع طراحی “فرم از عملکرد پیروی می کند” را متداول کرد. به عبارت ساده تر ، این سبک به استفاده از وسایل و دکوراسیونی اشاره می کند که یک هدف کاربردی را برآورده می کند. سبک مدرن بر ایجاد سادگی تمرکز می کند.

طراح نمای کامپوزیت

تفاوت نمای مدرن و کلاسیک

دانستن نحوه اتمام یک ساختمان جدید می تواند مشکل باشد ، زیرا سبک نمای انتخابی شما تأثیر زیادی بر ظاهر ساختمان شما خواهد داشت. معماران این را می دانند و دائماً روشهای جدید و مبتکرانه ای را برای به دست آوردن انواع زیبایی شناسی ارائه می دهند ، اما به نظر می رسد کلاسیک و مدرن محبوب ترین گزینه هستند ، به همین دلیل ما امروز برخی از آنها را به شما نشان می دهیم! از رنگ های سفید صاف و مدرن تا روکش سنگی کلاسیک و رنگ های روشن این تفاوت ها را نشان می دهد.

نمای کلاسیک چگونه است؟

طراحی ساختمان های کلاسیک از دکوراسیون اروپایی قرن 18 و 19 الهام گرفته شده است. این یک سبک بی انتها است که نمونه ای از ظرافت و راحتی است. ساختمان کلاسیک برای کسانی که عاشق عتیقه جات ، آثار هنری کلاسیک ، تقارن و دیگر عناصر طراحی غنی از تاریخ هستند مناسب است. اصطلاح “کلاسیک” مبهم است. از هیچ دوره یا دوره خاصی صحبت نمی کند. اگر چیزی “کلاسیک” است ، پس از “سنت” می آید که انتقال رسوم یا عقاید در طول زمان است. به طور مشابه ، طراحی داخلی کلاسیک یک سبک طراحی داخلی داخلی است که از عناصر طراحی در قرن های 18 و 19 الهام گرفته است. در حالی که بسیاری از مردم کلاسیک را با خسته کننده و قابل پیش بینی ، با ورودی های خلاقانه ای که از بیش از دو قرن گرفته شده است ، می دانند ، اما سبک کلاسیک دکوراسیون ساختمان همیشه کسل کننده نیست. در حالی که ممکن است در یک ساختمان کلاسیک به مرکزیت یا عجیب و غریب بودن نرسید ، قوام و تقارن نقش مهمی در ایجاد یک سبک طراحی داخلی ایده آل کلاسیک برای زندگی ایفا می کند.

نمای مدرن چگونه است؟

اصطلاح “طراحی ساختمان مدرن” معمولاً به سبک معماری بسیار متمایز ساختمان اشاره دارد که از اوایل دهه 1900 تا 1950 ساخته شده است. معماری و طراحی معاصر به معنی “سبک لحظه” است. تعریف آن بسیار سخت تر است زیرا همیشه در حال تغییر است و تحت تأثیر سبک های قبلی قرار گرفته است.

در طراحی داخلی ، اصطلاح “مدرن” به معنای خاص تر از نحوه استفاده از آن در مکالمات معمولی است. سبک طراحی داخلی مدرن حرکتی بود که در ابتدای قرن بیستم تکامل یافت. بسیاری از افراد سبک طراحی مدرن را با سبک طراحی داخلی معاصر اشتباه می گیرند. در حالی که سبک معاصر مربوط به اینجا و اکنون است ، سبک مدرن به دوران خاصی اشاره دارد.

نمای ساختمان مدرن در ایران

در ایران نیز مانند سایر کشور ها لازم است تا برای نصب ورق کامپوزیت از خدمات یک شرکت طراح نمای مدرن با سابقه استفاده شود تا بتوانید بهترین نتیجه را دریافت کنید.

کامپوزیت ها محصولات مهندسی شده ای هستند که از دو ورق آلومینیوم و یک لایه پلاستیک پلی اتیلن ساخته شده اند.

کلمه نما (Façade) در اصل از کلمه ایتالیایی “facciata” گرفته شده است و به عنوان نمای خارجی یا تمام نمای بیرونی یک ساختمان تعریف شده است. این اصطلاح اغلب برای اشاره به نمای اصلی یا جلوی خانه استفاده می شود.

در کنار سقف ، یکی از مهمترین عناصر یک ساختمان است ، زیرا به عنوان مانع اصلی در برابر عوامل بیرونی آب و هوا که می تواند به سلامت ساختمان آسیب برساند مانند باران ، برف ، باد ، یخبندان ، خورشید و غیره عمل می کند.

به همین دلیل ، انتخاب یک سیستم نما که در برابر این خطرات محافظت می کند بسیار مهم است ، در حالی که به دستیابی به مصرف کمتر انرژی ، کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری و افزایش راحتی برای ساکنان کمک می کند.

در ابنجا ، انواع مختلف نما یا دیوارهای بیرونی که در حال حاضر در معماری استفاده می شود ، و همچنین ویژگی های هر یک از آنها را توضیح می دهیم.

بتن یکی از اجزای اصلی معماری مدرن است. استفاده از آجر و نمای شیشه ای مدرن که شامل دیوار پرده ، بدون قاب و عنکبوت است نیز قابل توجه است. آلومینیوم یا کامپوزیت ، سنگهای طبیعی ، چوب و HPL مدرن از دیگر مصالحی هستند که معمولاً در طراحی نمای مدرن استفاده می شوند.

طراح نمای مدرن

یکی از مهمترین موارد در تعیین بهترین نمای ساختمان ، سرعت اجرای آن است زیرا افزایش میزان نصب نما در زمان و هزینه شما صرفه جویی می کند. به عنوان مثال ، نمای کامپوزیت گزینه ای عالی برای افرادی است که می خواهند ساختمان خود را سریع و با کمترین هزینه نشان دهند.

در شهر ، ساختمانهای اداری و دولتی دارای نمای ترکیبی هستند.

همانطور که اشاره کردیم ، پانل های کامپوزیت آلومینیومی برای افرادی که می خواهند ساختمان خود را سریع و با کمترین هزینه نشان دهند گزینه مناسبی است.

نمای ساختمان کامپوزیت بر اساس استفاده از ورق های کامپوزیت آلومینیومی طراحی شده است که آخرین پوشش سطح بیرونی ساختمان خواهد بود. مزایای نمای کامپوزیت شامل وزن سبک ، تنوع رنگ بالا ، قابلیت شستشو ، مقاومت در برابر حرارت ، رطوبت و صدا می باشد.

اگر سطح این نمای زیبا کدر و کثیف باشد ، می توان نمای کامپوزیت را تمیز کرد و مانند روز اول براق کرد. اکثر ساختمانهای مدرن در حال حاضر با ورق های کامپوزیت آلومینیومی ساخته شده اند.

مزایای نمای کامپوزیت

 • سبکی نما
 • کاهش وزن ساختمان
 • ضد حریق
 • عایق کاری
 • تنوع رنگ و طرح بالا
 • عایق صدا
 • خواص ضد مغناطیسی
 • ماندگاری بالا
 • نصب آسان
 • قابل شستشو
 • مناسب برای همه اقلیم ها

معایب نمای کامپوزیت

 • کمی گرانتر از سایر مصالح
 • تغییر شکل سریع در برابر ضربه

کاربرد های کامپوزیت

 • مناسب برای نمای بیرونی ساختمانهای مسکونی ، اداری و تجاری
 • در دکوراسیون داخلی ساختمانها برای پوشش دیوارها و سقف خانه ها و محیط های تجاری استفاده می شود.
 • مناسب برای تابلوهای تبلیغاتی و تابلوهای تبلیغاتی مغازه ها و فروشگاه ها
 • دیوارهای تونل ها و پایانه ها
 • بدنه و نمای ماشین آلات صنعتی

روشهای اجرای کامپوزیت

 1. روش Hang
 2. روش فیکس
 3. روش H ، L

آشنایی با هزینه های نمای کامپوزیت

هزینه های نمای کامپوزیت شامل نوع ورق کامپوزیت ، پروفیل برای استفاده از شاسی و هزینه نصب ورق کامپوزیت می باشد.

برای استفاده از خدمات بهترین شرکت طراح نمای مدرن با کارشناسان ما با شماره 09127044124 تماس بگیرید.